drukuj

Wydawnictwo Egmont Polska powstało w 1990 roku. Pierwszym produktem był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Dziś jesteśmy największym w Polsce wydawcą książek i czasopism dla dzieci i młodzieży wydając ponad kilkadziesiąt tytułów prasowych i kilkaset książek rocznie, za które otrzymujemy cenne nagrody i wyróżnienia.


Od 2007 roku nasze wydawnictwo obecne jest również na rynku gier planszowych. Naszym celem jest wydawanie planszówek dostarczających rozrywki i niezapomnianych emocji całym rodzinom: dzieciom, młodzieży i dorosłym. Gry rodzinne pozwalają bowiem przyjemnie spędzać czas graczom w każdym wieku! Nasze gry docenione zostały przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (nagrody „Świat Przyjazny Dziecku”) oraz przez naszych Klientów (wyróżnienie "Laur Konsumenta 2012").

 

Wydajemy gry, które nie tylko dostarczają rozrywki ale również rozwijają umiejętności małych graczy, którzy mają okazję uczyć się kolorów („Nogi stonogi”), ćwiczyć dodawanie i odejmowanie („Polowanie na robale”), sprawdzać swoją wiedzę na temat zwierząt („Fauna Junior”) oraz zapoznawać się wydarzeniami historycznymi („Mali Powstańcy”, „Liberator”, „Na Grunwald!”).
      
Wiele naszych gier zaskakuje graczy swoją atrakcyjną formą oraz niebanalnymi, ciekawymi regułami gry. W naszej ofercie gracze znajdą m.in. grę opartą na wymyślaniu i opowiadaniu historyjek („Pluszaki Rozrabiaki - opowieści z podróży”), grę podczas której budujemy „prawdziwe” miasto na stole („Podaj cegłę!”), doskonałą grę o piratach z wyjątkowymi kostkami („Piraci - karaibska flota”), grę „Hobbit” opartą na powieści Tolkiena oraz wiele innych, ciekawych planszówek dla małych i starszych graczy!

 

 

Reklama
Copyright Wydawnictwo Egmont Polska 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone.
IdeoRealizacja:
CMS Edito Powered by: